Приємний консультант, відповідає чітко на всі поставлені запитання. Якість обслуговування і товару на висоті.
Дякую. В майбутньому буду з вами ще працювати.
Консультанту окрема подяка, за щирість і гарний настрій при спілкуванні. З такими людьми приємно спілкуватися)
Спасибо, Вам большое за такие слова! Очень рады, что Вы остались довольны!
Спасибо, заказ получили.
Все добре. Гарний продавець. Рекомендую.
Спасибо большое.Заказала фильтр - сито для мёда.Отец доволен.Все в порядке.
Ещё взяли дымарь.Все замечательно.Рекомендую магазин.Спасибо.