Вдруге раз вже замовляю і все чудово.
Трошки довга відправка. Можливо вихідні вплинули, бо замовили в п'ятницю близько 12-ї години, а менеджер сказав, що відправлять в понеділок. А загалом все ок, якість товару нормальна. Все в наявності і ціна адекватна.