Вощина дуже добра. Брала для свічок. Це просто знахідка. Замовила ще. Доставили швидко.
Дякуємо велике за відгук, дуже раді що Вам сподобалося.
Як завжди все чудово
Дякуємо Вам велике!!!
Дякую! Рекомендую усім цього продавця хто бажає придбати медогонку та інший бджолоінвентар!!!!
Дякуємо Вам, за такі слова.
Все дуже швидко.Вощина гарна . Дуже пахуча. Беру другий раз.
Дякуємо Вам, дуже раді, що Ви залишилися задоволені.