Всё прекрасна, я очень довольна. Вощина очень высокого качества! Пахнет нереально вкусно!
все гарно, і упакування, і якість вощини
Приємно що після оплати швидко відправити. Замовлення добре запаковано. Якість товару на висоту. Будемо замовляти ще.
Дякуємо за відгук! Дуже раді, що Ви лишилися задоволені.